Aquesta versió de no és compatible.

Els navegadors no compatibles, a més d’impedir que puguis utilitzar totes les funcionalitats de la pàgina, són més lents i suposen un risc per a la teva seguretat.

Et recomanem que actualitzis la versió de navegador ara o que accedeixis a la pàgina amb un altre navegador.

Anar a(CA)
Pressiona la tecla de retorn per desplegar el contingut del menú. Prem la tecla de retorn per desplegar les opcions d'idioma. Prem la tecla retorn per desplegar les opcions de la mida de font.

Home principal

Pàgina desada correctament com a favorita

Preguntes freqüents

Han d'obtenir obligatòriament el Certificat d'Eficiència Energètica els garatges i trasters d'un edifici?

No, ja que no es considera una part d'un edifici segons la definició que s'estableix en l'apartat 3.r de l'article 1 del Reial decret. A més a més, d'acord amb el Codi Tècnic de l'Edificació es consideren espais no habitables.
 

A dalt