Aquesta versió de no és compatible.

Els navegadors no compatibles, a més d’impedir que puguis utilitzar totes les funcionalitats de la pàgina, són més lents i suposen un risc per a la teva seguretat.

Et recomanem que actualitzis la versió de navegador ara o que accedeixis a la pàgina amb un altre navegador .

Anar a(CA)
Llars i Negocis
  • CAT
  • EN
  • ES

Endesa - Llum, gas, persones

Han d'obtenir obligatòriament el Certificat d'Eficiència Energètica els garatges i trasters d'un edifici?

Han d'obtenir obligatòriament el Certificat d'Eficiència Energètica els garatges i trasters d'un edifici?

No, ja que no es considera una " part d'un edifici" segons la definició establerta a l'apartat 3.r de l'article 1 del reial decret. A més a més, d'acord amb el Codi Tècnic de l'Edificació es consideren espais no habitables.

Contingut relacionat